Recept našej chuti

Ako vyrábame naše hranolky LOS POTATOS

1. POUŽÍVAME LEN NAJLEPŠIE ZEMIAKY

Dlho sme hľadali zemiaky, ktoré by splnili naše vysoké nároky na kvalitu. Skúšali sme desiatky odrôd a nemohli sme nájsť tú správnu, ale zrazu sa to podarilo. Hranolky pripravujeme z kvalitných zemiakov, ktoré pochádzajú z Holandska. Tie dokonale splnili naše podmienky po stránke chuti aj konzistencie samotného zemiaku a šupky.

najlepší zemiak
ručne vyberané zemiaky

2. ZEMIAKY RUČNE KONTROLUJEME

Aj keď sú naše zemiaky ručne kontrolované a preberané už naším dodávateľom, nechceme nič nechať na náhodu. Môžete si byť istí, že každý zemiak, ktorý sa ocitne vo vašej porcií hranoliek, prešiel našimi rukami a bol skontrolovaný a ešte raz umytý.

3. KRÁJANIE NA DOKONALÉ HRANOLČEKY

Keď si objednáte naše hranolky, zoberieme čerstvý zemiak a priamo pred Vami ho pomocou profesionálneho stroja krájame na dokonalé hranolčeky. Preto sú naše belgické hranolky vždy čerstvé.

krájač na hranoky
smažíme hranolky v hovädzom tuku

4. 2-KRÁT SMAŽÍME V HOVÄDZOM TUKU

Chuť našich hranoliek je okrem dôkladne vybraných zemiakov dokonale vyladená smažením v originálnom hovädzom tuku. Presne podľa tradičného a overeného belgického receptu. Po prvýkrát smažíme naše hranolky dlhšie, aby sa precízne prepiekli a druhým rýchlym smažením na vysokej teplote vytvoríme chrumkavú kôrku na povrchu každej hranolky.

5. PODÁVAME V PRAKTICKOM KORNÚTE

Pri prípravách nášho projektu sme sa určite chceli vyhnúť tomu, dávať Vám na hranolky omáčku, ktorá potom zväčša ostane len na povrchu a na spodku už máte len suché hranolky. Preto sme veľa cestovali po rôznych prevádzkach v okolitých aj vzdialenejších krajinách, aby sme našli ideálne balenie, ktoré splnili naše požiadavky na výbornú. Narazili sme na kornúty, ktoré sú praktické, dokonale padnú do jednej ruky a omáčku máte k dispozícií hneď vedľa hranoliek. Aj tento detail určite oceníte.

kornút na hranolky

Tešíme sa na vašu návštevu a reakciu po ochutnaní našich hranoliek.

Váš tím LOS POTATOS

Sledujte nás na sociálnych sieťach. Ďakujeme.

Facebook
Facebook
Google+
http://lospotatos.sk/ako-vyrabame
Instagram