O nás

Sme mladí ľudia, ktorí majú jasný cieľ. Robiť veci kvalitne a precízne. Dlho sme sa venovali predaju občerstvenia a podobne, ale stále sme cítili, že to nie je ono. Že to toho nedokážeme vložiť našu stopu. Aj to bol jeden z dôvodov, ktoré nás doviedli na cestu „hranolkárne“.

Hneď na začiatku sme si boli istý, že nechceme byť len ďalší fast food s obyčajnými hranolkami, vedeli sme že chceme ponúkať niečo viac. Zážitok z chuti a prevedenia.

Aby sme tento náš cieľ splnili čakala nás kľukatá cesta. Od návrhu a vymyslenia obalu, z ktorého sa budú naše hranolky pohodlne a jednoducho jesť až po hľadanie zemiakov, ktoré by presne zapadli do nášho vzorca chuti aj chrumkavosti.


Podarilo sa, a preto je tu LOS POTATOS. Naše hranolky pripravujeme z kvalitných zemiakov, ktoré pochádzajú z Holandska. Zemiaky sú 2 krát ručne kontrolované a čistené (prvý krát našim dodávateľom a pre istotu ešte aj nami osobne). Zemiaky sú potom pomocou stroja nakrájané na dokonalé hranolčeky a 2x smažené v hovädzom tuku. Prvýkrát aby sa vnútro precízne prepieklo a druhýkrát aby sa na povrchu vytvorila dokonale chrumkavá kôrka. K hranolkám ponúkame na výber kvalitné omáčky rôznych druhov.

Čerstvé a chrumkavé belgické hranolky. Los Potatos.

Už teraz sa tešíme na vašu návštevu a veríme, že tak ako väčšina našich zákazníkov aj vy budete z našich LOS POTATOS hranoliek nadšený.

Tím LOS POTATOS.

Sledujte nás na sociálnych sieťach. Ďakujeme.

Facebook
Facebook
Google+
http://lospotatos.sk/o-nas
Instagram